Prodejte svou nemovitost správně, výhodně a bezpečně díky prodeji nejlepší nabídce díky profesionální přípravě a díky bezchybné prezentaci 2x rychleji a o 10% dražší

Začněte s prodejem nemovitosti správně, a prodejte jej za lepší cenu nejlepší nabídce.

Jak probíhá prodej nemovitosti rychleji a výhodněji

9 etap při prodeji nemovitosti

projdeme spolu celým procesem krok za krokem

Ráda se s vámi osobně setkám, abych vám poradila možnou prodejní cenu. Povězte mi o své situaci a já Vám poradím to nejlepší řešení.
V návaznosti na to vám doporučim nejvhodnější postup prodeje a jeho časování. Nejčastěji však probíhá takto…

Stanovení správné tržní ceny
Mám za sebou prodej bytu, domu a stavebních pozemku v Praze a okolí. A proto přesně vím, jak to na zdejším realitním trhu funguje. Porovnám nabídkové ceny nemovitostí v dané oblasti a taky zkoumám cenové mapy, které čerpají údaje přímo z katastru nemovitostí.
Příprava k inzerci
Dokážu zorganizovat bezchybnou prezentaci objektu a získat pozornost těch správných kupců. Zajistim Home Staging, profesionální fotografie, videoprohlídku, Matterport, půdorysy, pomoc při zajištění energetického štítku. Udělám z vaši nemovitosti "magnet na zájemce".
Marketing nemovitosti
Váši nemovitost budu efektivně inzerovat na všech důležitých realitních serverech. Je důležité, aby inzerce působila exkluzivně, jako jedinečná nabídka, která se odlišuje od ostatních. S inzercí na realitních serverech pracuji, aby nemovitost působila na zájemce jako "čerstvé zboží". Také používám plachty, tištěnou inzerci, letákovou kampaň, placenou facebookovou kampaň.
Prohlídky nemovitosti
Prohlídky nemovitosti se zájemci vedu přímo já. Vyřizuji za vás všechny telefonáty a emaily. Vyjednám výhodné podmínky prodeje. Zjišťují požadavků kupujících a jejich bonitu. Pomáhám se zajištenim financování nemovitosti. Prohlídka vždy probíha na základě protokolu o prohlídce.
Report o prodeji
Celou dobu prodeje budeme v kontaktu, a vždy budete vědět, jak prodej vaši nemovitosti probíhá. Pravidelně vás budu informovat, kolik lidí si inzerci prohlédlo na všech realitních serverech a kolik se jich ozvalo se zájmem o prohlídku. Pokud zájemci po prohlídce nemovitost nekoupí, budete vědět důvod a vědět jakým směrem nejlépe pokračovat.
Rezervační smlouva
Vážný zájemce správně by měl podepsat rezervační smlouvu. Tak již nebudeme nemovitost nabízet a začneme plánovat další kroky. V rezervační smlouvě se uvádí, jakým způsobem bude kupující nemovitost financovat, kdy dojde k podpisu kupní smlouvy, jaký nábytek zůstane, kdy bude nemovitost předána apod.
Právní servis
Zajistím komplexní právní servis a přípravu veškerých smluv. Ověření podpisu, kolky, listy vlastnictví, komunikace a součinnost s katastrálním úřadem a další kompletní servis související s prodejem nemovitostí.
Advokátní úschova
Úschova kupní ceny je velmi důležitá. Můžete si vybrat úschovu peněz podle vaši volby, nebo využit služby zkušené a prověřěné advokátní kancelaře kterou vám doporučím na základě dlouhodobé spolupráce.
Poprodejní servis
Jsem s vámi v každé etapě a proces zakončuji převodem poplatků za služby na kupce. Připravím předávací protokol, přepis energií na nového vlastníka a pomohu s odhlášením daně z nemovitých věcí.

Jak prezentuji nemovitosti k prodeji?

Videoprohlídka se záběry z dronu

Videoprohlídka, záběry z dronu a profesionální fotografie je pro mě standard

Záběry z dronu jsou jsou zábavné a vizuálně nádherné. Dokazuje to toto video, ve kterém je krásně vidět i dům i okolí. Ukazují nemovitost ze všech strán, díky tomu dokáže působit na zájemce jako MAGNET. Zvýrazní vaši nabídku od ostatních a snadněji získají pozornost těch správných kupců.
S kvalitní fotografií okamžitě získáte důvěru potenciálního kupujícího.

Krásna prezentace nemovitosti vypadá nejen důvěryhodně, ale i lákavě.

360° Virtual Tour

Nový nastroj na prezentací nemovitosti – Matterport. Umožňuje návštěvu nemovitosti virtuálně z jakékoli časti světa. Tak prezentace dá jasnou představu o nemovitosti a se tak může zájemce nadchnout, že jistější si objedná osobní prohlídku. Stává se že pro klienti stačí prezentace i na dálku, protože má pocit kdyby tam opravdu byl.

Půdorys nemovitosti

Půdorys zvyšuje zájem o nemovitost, protože dává jasnou představu jak nemovitost vypadá a pomáhá se lépe zorientovat v prostoru.

Zvyšuje sledovanost inzerátů a zájem o prohlídky, přitahuje více klientů a odlišuje inzerát od konkurence.

Nejlepší recept na úspěšný prodej nemovitosti

premium-icon-estate-agent-3561640

Zkušení makléři se řídí tímto receptem:

Nastavit správnou tržní cenu nemovitosti a připravit bezkonkurenční prezentaci. Pečlivě na míru sestavím pro vás oba tyto faktory a připravím nejlepší prezentaci.

Ukázka úspěšně prodaných nemovitosti

Chcete prodat i svoji nemovitost?

Vyplňte formulář, věnujte tomu minutu svého času. Brzy se vám ozvu a budu se vám věnovat během celého prodeje.

Reference

Co o mě říkají klienti, kteří se mnou už svou nemovitost prodali?

Paní Teťana se mi neuvěřitelně věnovala, veškeré moje požadavky akceptovala, a hlavně, byla vždy milá, trpělivá, optimistická, a veškeré vzniklé problémy mi pomohla překonávat s nadhledem. Její lidský přístup je to, co pro mne učinilo prodej bytu celkem snesitelnou akci. Budu ráda, když s ní i nadále já nebo moji přátele budu moci spolupracovat.

5/5
Petra Paikarova Procházková

Pomohla nám najít dobré lidi k pronájmu našeho bytu. Díky Teťaně.

5/5
Marina Vyskvorkina

Byli jsme s prací Bc.Teťany Subinové velmi spokojeny. Je velkým specialistou s velmi dobrou komunikací se zákazníky.

5/5
Rodina Hoang

Časte dotazy

Ano, dle zákonu o realitním zprostředkování. Vzájemně podepíšeme výhradní zprostředkovatelskou smlouvu. Upřesníme některé podmínky poskytování realitního zprostředkování a některá práva a povinnosti s tím související. Tak i budeme mít jasné podmínky spolupráce a: váš zájem nemovitost prodat. Můj závazek o prodeji vaši nemovitosti se postarat.

Provize se muže pohybovat od 3-5%. Záleží na prodejní ceně nemovitosti a náročnosti prodeje. Vždy ji budete znát ještě před prodejem. Provize zahrnuje  veškerý realitní a právní servis, žádné poplatky navíc. Je to jasně uvedeno ve smlouvě.

Jsem soukromá certifikovaná realitní makléřka.
Začinala jsem v největší pražské realitní kanceláře. Dostala jsem dobrou kvalifikaci a vzdělávám se pořad. Abych mohla poskytnout svým klientům flexibilitjěnši podmínky spolupráce, rozhodla jsem se jít vlastní cestou. A daří se mi.

Specializuji se na prodej nemovitostí v Praze a okolí. Klienti se na mě obracejí, když chtějí prodat byt, dům nebo pozemek správně, výhodně a bezpečně. Ve své praxi jsem prodala i komerční prostory pro velké logistické společnosti. Mám ráda výzvy. 

Co můžete očekávat v rámci provize

Stanovení tržní ceny
Příprava k inzerci
Propagace nemovitosti
Advokátní úschova
Právní servis
Poprodejní servis

Najděte si užitečné tipy a rady v mém blogu

Bc. Teťana Subinová, DIS. Certifikovaná realitní makléřka

Hlavu mám plnou realitního trhu. Proto dokážu odpovědět na 11 z 10 dotazů. Zavolejte mi, ráda poradím i Vám. Znám všechny kroky úspěšného prodeje nemovitosti a spolehlivě Vás jimi provedu. Neváhejte mě kontaktovat.

Kontaktní formulář

Kontaktujte mě prostřednictvím tohoto formuláře a já se vám brzy ozvu


Compare listings

Compare
Teťana Subinová
  • Teťana Subinová