Exkluzivní nabídka prodeje rodinného domu 219,6 m² v elitní čtvrti Prahy 10 – Benice

O DOMĚ

Dům o dispozici 7+1 s dvojgaráží, terasou a venkovním krytým bazénem (20 m² a hloubkou 1,4 m) je umístěn na rovinatém pozemku o rozloze 1003 m².

Dům nabízí v přízemí světlý obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, vstupní předsíň se šatnou, technickou místnost s prádelnou, WC, ložnice pro hosty (event. pracovna nebo domácí kino) a velkou garáž pro dvě auta. Další možnosti parkování jsou na pozemku.

V patře jsou 3 pokoje, dvě velmi prostorné koupelny s vanou i sprchovým koutem, dvě WC, a šatna, kterou lze snadno předělat na pracovnu. 

V ložnici také najdete vlastní šatnu a velký balkon s výhledem do zahrady.

PŘÍZEMÍ

První a neopakovatelný pozitivní dojem z domova tvořÍ prostorná vstupní předsíň se šatnou a chodba (13,7m²). 

Největší místností v přízemi (32,9m²) je světlý obývací pokoj s jídelnou, které mají po celém svém obvodu francouzská okna se vstupem na zahradu. 

Příjemně překvapí prakticky řešená kuchyně (10,7m²), se vstupem na terasu (21,5m²). Moderní kuchyň ve tvaru “U” od výrobce Sykora, navrhnuta na míru, včetně vestavených spotřebičů. 

Dokonalý komfort zajistí obyvatelům domu i jejich hostům sociální zázemí v přízemí (WC) a neprůchozí pokoj (16,7m²), který může sloužit jako ložnice pro hosty, pracovna či domácí kino.

Pod schody nalezneme ještě technický koutek, praktické úložiště drogerie, které byste rádi měli k dispozici, ovšem nikoli neustále na očích. 

Provozním zázemím domu je technická místnost, kde se nachází plynový kotel se zásobníkem na teplou vodu, zčásti využívána jako prádelna. 

Součástí přízemí je garáž pro dvě auta (39,2m²), s rezervou pro skladovací regály a východem na opačnou stranu – do zahrady.

Další možnosti parkování jsou na pozemku.

PRVNÍ PATRO

Po schodišti vystoupáme do prvního patra. 

Vpravo od schodů se nachází rozlehlá praktická koupelna (8,7m²) se dvěma umyvadly, sprchovým koutem, vanou a WC. V takové koupelně si skutečně odpočine každý podle svých představ. 

Dva pokoje (16m² a 15m²) mají menši balkony s výhledem do zahrady. Největší ložnice v patře (20,1m²) má vlastní balkon (8,1m²), šatnu (3,3m²) a moderní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Poslední místnost v patře (7m²) momentálně splňuje funkci společné šatny. Její využití je ponecháno plně v kompetenci budoucího majitele, nabízí se však například dětsky koutek, pracovna, kosmetický koutek.

ZAHRADA

Již za vstupní brankou si všimnete vkusně navržené zahrady s dlážděnou cestou ke vchodu do domu. Na zahradě jsou různé keře a vzrostlé stromy. 

Součástí projektu je vybudovaná nádrž na dešťovou vodu a automatická závlaha.

RELAXACI

Všem obyvatelům domů je pro společné aktivity k dispozici upravený centrální parčík se zelení, altánem, pergolou, lavičkami a dětským hřištěm určenými pro vzájemné setkávání a relaxaci. 

V docházkové vzdálenosti se nachází rekreační centr Park Holiday, který nabízí na vysoké úrovni bohaté sportovní, relaxační i gurmánské zážitky.

LOKALITA

Nadstandartní bydlení v domě Rezidence Benice, ocení rodina, která preferuje příjemné bydlení s důrazem na kvalitu, pohodlí, estetiku, tradici, klidnou atmosféru a soukromí. 

Díky své poloze na okraji projektu mezi nynější zástavbou a komunikací, má dům výhodu v tom, že není ovlivněn ani rušen případnou budoucí výstavbou.

Bezprostřední okolí s několika rybníky a přírodním koupalištěm je přímo předurčené k dlouhým projížďkám na kole a procházkám. 

Nedaleko se nachází známý zámek a Průhonický park, rozsáhlá nákupní zóna Průhonice-Čestlice se sportovně-relaxačním komplexem Aquapalace Praha.

Benice jsou z centra Prahy velmi dobře dostupné autem po dálnici D1 nebo autobusovými linkami MHD s návazností na stanice metra trasy C Háje nebo trasy A Depo Hostivař.

PŮDORYSY

CENA
20 900 000 CZK

Cena je včetně provize a veškerého právního servisu. Daň z nabytí nemovitosti platí kupující.

FINANCOVÁNI

K uvedené nemovitosti jsme schopni zajistit Vám i komplexní služby v oblasti financování. Spolupracujeme se specialisty na hypoteční úvěry společností RX Finance. Budete tak mít dostatečný výběr a zároveň možnost získat nižší úrokové sazby a bezproblémové papírování.

JAK PROBÍHÁ PRODEJ

Prohlídka nemovitosti

prohlídka nemovitosti a její okolí, předání podkladu k nemovitosti

Administrativa

zajištění smluvní dokumentace, zprostředkování hypotečního úvěru, podpis příslušných smluv

Převod bytu

změna vlastníka, předání nemovitosti, stěhování, převod medií

OBJEDNEJTE SI PROHÍDKU

Teťana Subinová

Telefon: +420 734 188 008

E-mail: tetana.subinova@re-max.cz

Prohlídky se domlouvají individuálně

ADRESA

Žitavská, Benice — Praha 10