Krásný domov se prodá lépe

Co je to Home Staging

Pokud se chystáte prodat váš byt nebo dům, je dobře dodržet několik zásad. Základem je čistota a provedený generální úklid. O úspěšném prodeji ale rozhodují i další drobnosti. Ukliďte otřískaný nábytek nebo poškrábané zrcadlo.

Příčinou neúspěchu bývá dětský pokoj, který přirozeně nese historické následky toho, jak vaše děti vyrůstali. To, co pro vás pojí se s příjemnými vzpomínkami na minulost, to potenciálním zájemcům o koupi muže vadit. Pečlivě chovejte staré hračky a stěny umyjte a odmastěte. Bude to vypadat svěží.

Při prodeji domu nezapomeňte na úklid zahrady. Může dojem zkazit zahrada zaplavená listím z okolních stromů či zabahněný vjezd do garáže.

Haček je v tom, že na svoje bydlení se díváte očima, které jsou na takový stav zvyklé. Je těžké vžít se do role kupujících a vidět váš domov „z jiné perspektivy“.

Home Staging – jednoduše řečeno, je to věda, která pomůže vaše bydlení upravit tak, aby se v něm potenciální zájemce cítil co nejlépe. Občas stačí jen naprosto drobné zásahy do interiéru, jako například odstranění rodinných fotografií či oblíbené přikrývky.

Home Staging dokáže nejen vaše bydlení připravit pro inzerci, ale zároveň prokazatelně zvyšuje její tržní cenu.

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Díky novinkám získáte přehled o tom, co se ve světě realit aktuálně děje.

Chci dostávat newsletter


Compare listings

Compare