Den otevřených dveří a jak se na ni připravit

Co je to Open House

Jde o ojedinělou aktivitu, při které se prodávaná nemovitost na jeden den změní v „den otevřených dveří“, například od 15:00 do 17:00. Zájemci mají možnost přijít si nemovitost prohlédnout. Na prohlídku je nutný objednat se předem. Prohlídka probíhá cca 15 min až 30 min.

Základem je správná příprava nemovitosti. To zpravidla obnáší generální úklid, přípravu menšího občerstvení a zejména dostatečnou propagaci dne otevřených dveří. Běžně se k takovým prohlídkám zvou i hypotéčního poradce, který potenciálním zájemcům na místě dokáže spočítat možnosti financování.

Na takovou akce je nutné pořádně připravit, aby se to opravdu proběhlo tak jak má a mělo hned výsledky. To znamená internetová kampaň, kde bude uvedena informace pro Open House se systémem přihlášeni. Facebookova kampaň která bude souběžně běžet na Instagramu. Osloveni cizinců na expat serverech, FB stránkách, přes spolupracujících makléře. Letáčková kampaň v lokalitě. Vyhledávaní poptávek podle parametru nabídky.

Muže nastat situace že se to nepodaří, je to taky možné. Že se prostě ne ozve hodně lidi. Ale i v průběhu komunikace s lidmi budeme mít odezvu, budeme vidět z jakého zdroje máme reakce a na co se musíme soustředit, aby naše nabídka našla svého zájemce.

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Díky novinkám získáte přehled o tom, co se ve světě realit aktuálně děje.

Chci dostávat newsletter


Compare listings

Compare