Podíváme se na celý proces pronájmu nemovitosti od prvního kontaktu až do předání nemovitosti
Stanovení správné tržní ceny
Mám za sebou pronájmy bytu v Praze. A proto přesně vím, jak to na zdejším realitním trhu funguje. Porovnám ceny nájmu nemovitostí v dané oblasti a určuji aktuální cenu pronájmu.
Příprava k inzerci
Dokážu zorganizovat bezchybnou prezentaci objektu a získat pozornost slušných nájemníku. Zajistim Home Staging, profesionální fotografie, videoprohlídku, Matterport, půdorysy, pomoc při zajištění energetického štítku. Udělám z vaši nemovitosti "magnet na zájemce".
Marketing nemovitosti
Váši nemovitost budu efektivně inzerovat na všech důležitých realitních serverech. Je důležité, aby inzerce působila exkluzivně, jako jedinečná nabídka, která se odlišuje od ostatních. S inzercí na realitních serverech pracuji, aby nemovitost působila na zájemce jako "čerstvé zboží". Také používám plachty, tištěnou inzerci, letákovou kampaň, placenou facebookovou kampaň.
Reporting
Celou dobu prodeje budeme v kontaktu, a vždy budete vědět, jaký je zájem o vaši nemovitosti. Pravidelně vás budu informovat, kolik lidí si inzerci prohlédlo na všech realitních serverech a kolik se jich ozvalo se zájmem o prohlídku.
Prohlídky nemovitosti
Prohlídky nemovitosti se zájemci vedu přímo já. Vyřizuji za vás všechny telefonáty a emaily. Vyjednám výhodné podmínky pronájmu. Zjišťují požadavky nájemců a jejich bonitu. Prohlídka vždy probíha na základě protokolu o prohlídce.
Nájemní smlouva
Když se objeví vhodný zájemce, prověříme ho přes veřejně dostupné rejstříky dlužníků, centrální evidence exekucí, insolvenční rejstřík, registr pohledávek (pokud jde o podnikající osobu). Jestli vše v pořádku, muže si zájemce nemovitost rezervovat. Tak již nebudeme nemovitost nabízet a začneme připravovat nájemní smlouvu. V nájemni smlouvě se uvádí veškeré podmínky pronájmu, cena nájmu a povinností stran.
Předání nemovitosti
Jsem s vámi na každé etapě. Zajistím komplexní servis při předání nemovitosti a připravím předávají protokol. V protokolu zaznamenáváme stavy všech měřidel, počty předaných čipů, klíčů a vybavení nemovitosti.
Převod služeb
Při předání bytu vyplníme protokoly o převodu elektřiny a plynu, kde zaznamenáme stavy měřidel, a plnou moc, abych mohla tyto převody udělat za vás.
Dodatek ke smlouvě
Čas rychle uteče, a ja vás budu kontaktovat o blížícím konci nájmu. Upřesníme stáv nemovitosti a vaši spokojenost s nájemníkem. Pokud ne bude potřeba udělat nějaké změny, připravit pro vás dodatek k nájemní smlouvě.

Ukázka úspěšně pronajatých nemovitosti

Kontaktujte mě

Bc. Teťana Subinová, DIS. Certifikovaná realitní makléřka

Hlavu mám plnou realitního trhu. Proto dokážu odpovědět na 11 z 10 dotazů. Zavolejte mi, ráda poradím i Vám. Znám všechny kroky úspěšného prodeje nemovitosti a spolehlivě Vás jimi provedu. Neváhejte mě kontaktovat.

Telefon: +420 734 188 008

E-mail: reality@subinova.cz

Compare listings

Compare