5 099 000 CZK

Prodej bytu 2+1, 71 m²

K Parku, Nupaky

Exkluzivní nabídka prodeje bytu 2+1 s balkonem a parkovacím stání v těsné blízkosti Průhonického parku – obci Nupaky.

Krásný světly byt se nachází v 2N.P bez výtahu a výhledem do zeleně. Prostorný obývací pokoj je vybaven moderní obývací stěnou. V kuchyni naleznete krásnou kuchyňskou linku se spotřebiči (lednička, digestoř, varní deska, elektrická horkovzdušná́ trouba). Světla neprůchozí ložnice poskytne absolutní soukromí. A prostorný balkon umožní naprostý komfort a je to nejlepší místo pro relaxaci.

Koupelna s vanou, co jiného si po náročném dni dopřát než vanu plnou příjemně teplé vody provoněné koupelovou solí, pěnou či olejem. WC je zvlášť.

Dostatek úložného prostoru zajistí samostatná šatna. Další úložní prostor najdete ve sklepních kojí.

V blízkosti domu je celá řada nákupních možností. Mezi větší obchodní centra patři obchodní zóna Čestlice. Najdete zde obchody i s potravinami jako Makro, Billa a Albert, cukrárny, restaurace, fitness center, Aquapalace. Jsou tu pak Hornbach, XXXlutz, Bauhaus.

Přímo u domu je autobusová zastávka Nupaky, hotel, a tak se můžete během pul hodiny pohodlně dostat do Prahy na metro Opatov.

V okolí naleznete hodně cest pro jízdu na kole či procházky s celou rodinou. Horké letní večery můžete trávit na společné záhadě u grilu nebo v místním pivovaru.

Náklady na bydlení: 1555 Kč poplatky a fond oprav, 1500 Kč zálohy na elektriku, 2500 Kč zálohy na plyn.

PENB D.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a ještě dnes si objednejte prohlídku.

Informace uvedené v tomto inzerátu jsou prezentovány na základě našeho nejlepšího přesvědčení a poznatku získaných v době, kdy byl inzerát zveřejněn.

Konkrétní informace by však vždy měly být konzultovány před učiněním konkrétního rozhodnutí či právního jednání. Informace jsou obecné a nenahrazují právní radu pro konkrétní okolností. Nikdo z autoru neodpovídá za újmy, která by mohla vzniknout ze spoléhání se na zde uveřejněné informace.

Půdorys

Hypoteční kalkulačka

Měsíční splátka
  • Orientační výpočet měsíční splátky
CZK
CZK
%

Prodám i Vaši nemovitost nejlepším způsoben

Hlavu mám plnou realitního trhu. Proto dokážu odpovědět na 11 z 10 dotazů. Zavolejte mi, ráda poradím i Vám. Znám všechny kroky úspěšného prodeje nemovitosti a spolehlivě Vás jimi provedu. Neváhejte mě kontaktovat.

Kontaktní formulář

Kontaktujte mě prostřednictvím tohoto formuláře a já se Vám brzy ozvu


Compare listings

Compare
Teťana Subinová
  • Teťana Subinová