Prodej stavebního pozemku 1220 m², Horoměřice

PRODÁNO

10 300 000 CZK

Prodej stavebního pozemku 1220 m²

Horoměřice, okres Praha-západ

Exkluzivní nabídka krásného pozemků o velikosti 1220 m2 k výstavbě rodinného domu v obci Horoměřice, v těsném sousedství Prahy.

Jedná se o rovinatý pozemek se vrostlými ovocnými stromy na klidném místě. Elektřina, voda a kanalizace se nacházejí přímo na pozemku, což výrazně snižuje náklady na připojení.

Příjezd na pozemek zajištěn z obecní ulice. Dle platného územního plánu obce Horoměřice je zde možné postavit pouze rodinný dům. Momentálně se na kraji pozemku nachází podsklepený domek (cca 30 let starý), který není zkolaudován.

V obci je dobrá občanská vybavenost: škola, školka, hřiště, pošta, obchody, v nedalekých Nebušicích se pak nachází mezinárodní škola International School of Prague. Lokalita je také oblíbená pro množství cyklostezek a turistických tras, v dosahu je dále Divoká Šárka, Kozí hřbety a Tiché údolí. Autobusová zastávka «Horoměřice, Velká Brána» se nachází v těsné blízkosti od pozemku, 650m. K metru Bořislavka se dostanete za 19 min nebo za 10 min autem. Výborná je také dostupnost letiště Václava Havla.

Bydlení v této obci na dohled od Prahy poskytne klidné bydlení s nepřebernou možností vycházek či vyjížděk na kole i běžkách a zároveň velmi dobrou dopravní dostupnost. Dle informace ze stavebního úřadu, pozemek se nachází ve III. speciálním ochranném pásmu obrany státu.

Zastavitelnost pozemku je 30 %, se připouští výstavba do max. výšky 10 m nad terénem, střešní krytiny ani opláštění nesmí být z kovového materiálu. V tomto ochranném pásmu je zákaz staveb, které jsou zdrojem elektromagnetického rušení a vf záření. Jedná se o území pro bytovou výstavbu při okraji obce na ploše stávajících sadů.

Navrhované domy budou řešeny formou izolovaných rodinných domů se šikmými střechami, o max. výšce 2 NP + podkroví. Druh pozemku na katastru je uveden jako zahrada. Dle aktuálního územního planu pozemek je v čistě obytném území – Území sloužící pro bydlení.

Nemovitost bude prodána zájemci, který předloží nejlepší nabídku. Pro více informací kontaktujte makléře.

Mapka

Hypoteční kalkulačka

Měsíční splátka
  • Orientační výpočet měsíční splátky
CZK
CZK
%

Prodám i Vaši nemovitost nejlepším způsoben

Hlavu mám plnou realitního trhu. Proto dokážu odpovědět na 11 z 10 dotazů. Zavolejte mi, ráda poradím i Vám. Znám všechny kroky úspěšného prodeje nemovitosti a spolehlivě Vás jimi provedu. Neváhejte mě kontaktovat.

Kontaktní formulář

Kontaktujte mě prostřednictvím tohoto formuláře a já se Vám brzy ozvu


Compare listings

Compare
Teťana Subinová
  • Teťana Subinová