Prodej stavebního pozemku 822 m², Sluštice

PRODÁNO

7 500 000 CZK

Prodej stavebního pozemku 822 m²

Sluštice, Praha-východ

Exkluzivní nabídka prodeje krásného pozemků o velikosti 822 m² k výstavbě rodinného domu v obci Sluštice, v těsném sousedství Prahy.

Jedná se o rovinatý pozemek na klidném místě. Elektřina, plyn, voda a kanalizace se nacházejí přímo na pozemku, což výrazně snižuje náklady na připojení.

Dle platného územního plánu obce Sluštice je zde možné postavit rodinný dům.

V obci je dobrá občanská vybavenost: škola, školka, restaurace. Sousední Říčany s veškerou občanskou vybaveností jsou vzdáleny pouhých 10 km. Výborná je také dopravní dostupnost autem do Prahy (20 min autem). Do území zasahuje systém Pražské integrované dopravy.

Obec Sluštice leží ve Středočeském kraji, ve střední části bývalého okresu Praha – východ, přibližně uprostřed trojúhelníku tvořeného městy Říčany, Úvaly a městské části Praha 9 – Koloděje, cca 2 km od hranic hl. m. Prahy.

Převážnou část krajiny zabírají zemědělské půdy, menší část území pokrývá Babický les, Klánovický les a Říčanský les.

Údolí Rokytky od Říčan ke Kolodějům je vyhlášeno přírodním parkem.

Za obcí, směrem ke Škvorci leží dva rybníky a starý mlýn.

Bydlení v této obci na dohled od Prahy poskytne klidný život s nepřebernou možností vycházek či vyjížděk na kole i běžkách a zároveň velmi dobrou dopravní dostupnost.

Dle informace ze stavebního úřadu, zastavitelnost pozemku je 28%. Druh pozemku na katastru je uveden jako zahrada. Dle aktuálního územního planu pozemek je v čistě obytném území – Území sloužící pro bydlení.

Nemovitost bude prodána zájemci, který předloží nejlepší nabídku. Domluvte si prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře.

Mapka

Hypoteční kalkulačka

Měsíční splátka
  • Orientační výpočet měsíční splátky
CZK
CZK
%

Prodám i Vaši nemovitost nejlepším způsoben

Hlavu mám plnou realitního trhu. Proto dokážu odpovědět na 11 z 10 dotazů. Zavolejte mi, ráda poradím i Vám. Znám všechny kroky úspěšného prodeje nemovitosti a spolehlivě Vás jimi provedu. Neváhejte mě kontaktovat.

Kontaktní formulář

Kontaktujte mě prostřednictvím tohoto formuláře a já se Vám brzy ozvu


Compare listings

Compare
All American Real Estate
  • All American Real Estate